Znajdziesz u nas 30 smaków pierogów
Zapraszamy od poniedziałku do soboty od 12:00 do 19:00

 

Dane kontaktowe:

 

PIEROGARNIA KASZUBSKA Rogowski, Nowak sp.J.

Pl. Zgody 1, 70-472 Szczecin, tel. 91 485 18 10

fax. 91 485 18 11, NIP: 8522600588

tel kom.  506 292 680

z wody, z głębokiego oleju lub z patelni

ZAMÓW TERAZ

Pierogarnia

Nasze propozycje kulinarne można skosztować w naszym lokalu przy Pl. Zgody 1 (Szczecin Centrum) na miejscu, a także zamówić na wynos.

 

Serdecznie zapraszamy

od poniedziałku do piątku od 12.00 do 19.00

 

 

 

 

Pierogarnia Kaszubska to przede wszystkim pierogi na wszystkie sposoby. Codziennie ręcznie robione według tradycyjnych rodzinnych receptur podawane są jako gotowane w wodzie, z głębokiego oleju, smażone na patelni. 

 

Naszym gościom oferujemy pierogi w aż 30 smakach, na które zapraszamy każdego tygodnia. Do pierogów nic tak nie smakuje, jak barszcz czerwony, który u nas gotowany jest wyłącznie z buraków i ma wyjątkowy smak.

Mamy 30 smaków pierogow!

Marek Rogowski – założyciel i szef kuchni pierwszej Pierogarni w Szczecinie otwartej w maju 2006r. znanej dziś jako Pierogarnia Kaszubska.

 

Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w sztuce gotowania. Był szefem kuchni w renomowanych restauracjach i hotelach w Polsce, Czechach i Niemczech. Gotował dla głów państw m.in Wojciecha Jaruzelskiego, Lecha Wałęsy, Aleksandra Kwaśniewskiego oraz polityków i celebrytów. Od 2006 roku jest szefem własnej kuchni i pragnie dzielić się tym co najlepsze.

 

Rozpoczął przygodę z gotowaniem dzięki swojej babci Helence i mamie Teresie, które pochodziły z kresów wschodnich. Od najmłodszych lat, ciągle uczepiony fartuszka swojej babci, towarzyszył w przyrządzeniu znakomitych polskich potraw dla całej rodziny. Jadł wszystko, ale do dzisiaj pamięta znakomity smak pierogów i pampuchów, które przyrządzała babcia Helenka. Jako dziecko już wiedział, że największą przyjemność sprawia mu pyszne polskie jedzenie i postanowił tę przyjemność dawać każdemu. Od tamtej pory wiedział, że będzie kucharzem.

 

Ceni sobie polską kuchnie, a doświadczenie i umiejętności Marka Rogowskiego sprawiają, iż jest ona smaczna i zdrowa. Dla przyjaciół eksperymentuje, choć sam najbardziej lubi prostą kuchnię ze wszystkich regionów naszego kraju. Z taką kuchnią zapoznaje konsumentów w Pierogarni Kaszubskiej, ale najchętniej przyrządza pierogi na wszystkie sposoby.

 

 

 

Zapraszamy do Pierogarni Kaszubskiej